List operovanému premiérovi

Autor: Peter Lehotský | 1.6.2016 o 14:40 | Karma článku: 8,28 | Prečítané:  1572x

Nerozumieme, prečo ste sa tentokrát pustili iba do učiteľov, Židov, moslimov, demokratov, opozície a Raťafáka Plachtu. 

Vážený pán premiér, 

zaregistrovali sme, že ste už po bajpáse opäť vo forme. Jeľcin mal vraj dva, ale Rusi museli byť vždy o krok inde, tak si z toho nič  nerobte. Hlavne, že máte srdce  na správnom mieste, keď už Váš Andrej nemá  na Vás žalúdok.

Vaše  najnovšie vystúpenie nás nenechalo chladnými. Opäť ste preukázali svoju múdrosť odhalením všetkých škodcov našej slovenskej svojstojnosti. Aj Vlado z Elektry by sa mohol od Vás učiť, hoci dlho ste sa učili Vy od neho. Čo sa  nám tu majú rozdrapovať nejakí učitelia alebo ľudia, ktorí vyžijú aj bez Vašej opatery? Za Dunaj s nimi, boha jeho! Našu slovenskú demokraciu, ktorú úspešne budujete už tretíkrát – tento raz s pomocou Maďarov, bývalých komunistov, karieristov a národniarov – čo sú vlastne tiež bývalí komunisti alebo ich deti – si rozvracať nedáme!

Máme radi zapálených ľudí a zapálené príhovory. Ten Váš zapálený bol. Len treba vždy vedieť, kedy sa zapáliť. Lebo ten, čo horel v Prahe v šesťdesiatom deviatom sa zapálil proti Rusom v čase, keď to už nebolo v móde. A vlastne zapaľovať sa proti Rusom nie je aj podľa Vás a Mariana už zase v móde ani dnes.

Vážený pán premiér,

vraj na Slovensku nechcete moslimov. Ani my ich v našej dedine  nechceme, a to nemáme taký kvalitný katolícky rodokmeň ako Vy. My birmovaní komunisti nie sme. A ani konfirmovaní. Síce sme nikdy nijakého moslima nevideli, iba ak v televízore, ale veríme Vám. Isto to musia byť hlúpi a zlí ľudia, keď sa modlia až päťkrát denne. Nám stačí v nedeľu. A cestou z kostola sa zastavíme  na borovičku. Na tú chodíme každý deň. A nechápeme, ako niekto odmieta piť pálenku a jesť slaninku. Ale aspoň tú sviňu, ktorú pre Vás chováme, tí imigranti nezožerú. Veľmi sa z tohto zistenia tešíme a dnes to aj zapijeme. Ožrali by sme sa aj bez tohto poznania, ale budeme mať lepší pocit a viac argumentov pre manželky pri návrate domov.

Len nám je smutno, že najväčší český Čech, ktorý je polovičný Japonec nemá rád Mariana. Mysleli sme, že vrana k vrane sadá. Tomio asi ešte nezistil, že majú rovnaké perie. Tak si hádam časom k sebe sadnú, lebo vrana vrane oko nevykole. A ani Vám, pán premiér, lebo to by už prestal byť svet spravodlivý, ak by Vás po Vašom najnovšom prejave medzi seba nezobrali. Iba nerozumieme, prečo ste sa tentokrát pustili iba do učiteľov, Židov, moslimov, demokratov, opozície a Raťafáka Plachtu. Mali ste sa aj do Cigáňov. Síce Vaši kamaráti smrdia viac, ale majú aj viac peňazí. Však dôchodca toho Vlada z Elektry bol úplný babrák s tou igelitkou. Nová doba si žiada moderné postupy moderných ľudí. A Vy ste človek novej doby. Aj Vaši kamaráti. To my dobre vieme. Ešte by ste nám z tých dvanástich miliónov aspoň jeden mohli poslať. Je jedno, či eur alebo korún. Milión bude vždy pre nás veľa peňazí.

Vaši občania obce Dolný Výplach

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Ako zmanipulované voľby zrodili bieloruský národ

V čom sa protesty v Bielorusku líšia od minulosti.

Dobré ráno

Dobré ráno: Špekuluje sa, že Trump neuzná výsledky volieb

Voľby sa v USA konajú 3. novembra.

Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Keď diktátor slabne

Lukašenka môže udržať pri moci už len skorumpovaná armáda.


Už ste čítali?